Kategoriler
 
Buradasınız :
Otomatik Kapı Sistemleri ve Aksesuarları
Adet
Ürün Bilgileri
Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Cardin İtalyan  Üst segment Kapı motoru
Limit Sivici motor üzerinde elektronik olarak yapılmakta görünür bir sviç yoktur böylece otomatik kapılarda en çok sorun çıkartan sistem elektronik olduğu için problem oranı çok düşüktür.
Benzer kapı motorlarında olmayan üstün özellikleri mevcuttur.
Entegre programcı  , kapının konumunu kendi kendine öğrenen programlamaya sahip bir enkoder ile kontrol etmeyi sağlar, bu da  montaj sürelerini  minimuma indirir  ve programlamayı optimize eder.  Kontrol ünitesi tarafından kontrol edilen kontrol, ezilme önleyici güvenlik cihazları ve   "yumuşak başlatma" ve "yumuşak durdurma" fonksiyonları ile tamamlanır. 
Güçlü ve sağlam,   ileri elektronik  motor kontrol kartı tarafından kontrol edilir.  Seri, kapıların hareketinin   motor ve yapı üzerinde neden olabileceği  gerilmelerin etkilerini en aza indirmek için optimal olarak kalibre edilmiş kinematik sistem tarafından desteklenen güçlü motordur.  
Alüminyum kalıp-döküm   .  İçinde yağ soğutmalı bir redüksiyon sistemi çalışır.
   Sağlam  korozyona karşı işlem görmüş bir   çelik tabana sahiptir.


Genel özellikler:  
Güç kaynağı 230 vac  
Frekans 50hz  
Nominal akım emilen 1.8A  
Absorbe edilmiş güç 400W  
Çalışma  aralığı  40%

  Seyir  hızı 10m / dak  
Maks.  21 N / m  
Çalışma sıcaklığı -20 ° ... + 55  

Redüktörlü  
Motor Motor beslemesi 230Vac  
Maksimum emilen güç 800W  
Maksimum emilen akım 3.4A

Kit İçeriği
Cardin 600 Kg Motor ve Kontrol kartı : 1 Adet
Emniyet Fotoselİ                                 : 1 Takım
Flaşör Lamba                                      : 1 Adet
2 Butonlu Uzaktan Kumanda              : 2 Adet
Kramiyer Dişli 1 Metrelik                     : 4 Adet

 


 
 
 

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kamerauzmani.com Kamera , Güvenlik ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş kapsamlı bir satış sitesidir. Ahd kamera’ dan Ip kameralara kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markamız olan MicroTec ürünlerin yanında Kamera ve Güvenlik sektörünün tanınmış markalarının da toptan ve perakende satışları gerçekleştirilmektedir. Başlıca ürün satışını gerçekleştirdiğimiz markalar Grundig, Samsung, Idis, Be-Safe, Neutron, Dahua, Avenir, Paradox, DSC ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Alarm sistemleri üzerine de profesyonel ürünler sunan sitemiz de alarm haber alma hizmetleri de verimektedir. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Grup Şirketlerindendir.


E-ticaret Yazılımı