Kategoriler
 
Buradasınız :
 • Adaptörler
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
      
  Prolink PM360-12 12V 30A Güç Kaynağı
   
  Daima endüstri standartlarını yükselten bir anlayışla ürün geliştirme sürecine yön veren Prolink, yüksek güvenilirlik, verim ve sürekli performans sağlayan yeni nesil Prolink SMPS güç kaynaklarını Türkiye pazarına sunmuştur. 
   
  Benzersiz devre tasarımı, ve üretim kalitesi ile ön plana çıkan Prolink SMPS güç kaynakları her ürün için %100 fonksiyon ve yaşlandırma testinden geçmektedir. 
   
  ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
   
  - Giriş Gerilimi : 110 V / 220 V 
  - Çıkış gerilimi: 12V - Çıkış Akım: 30 A 
  - Çıkış Gücü: 360 W 
  - Benzersiz devre tasarımı 
  - Yüksek güç yoğunluğuna karşın küçük boyut 
  - Üstün verimlilik, uzun ömür ve dayanıklılık
  - Her ürün için %100 fonksiyon testi 
  - CE güvenlik standardına haiz
   


   
   
   

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kamerauzmani.com Kamera , Güvenlik ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş kapsamlı bir satış sitesidir. Ahd kamera’ dan Ip kameralara kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markamız olan MicroTec ürünlerin yanında Kamera ve Güvenlik sektörünün tanınmış markalarının da toptan ve perakende satışları gerçekleştirilmektedir. Başlıca ürün satışını gerçekleştirdiğimiz markalar Grundig, Samsung, Idis, Be-Safe, Neutron, Dahua, Avenir, Paradox, DSC ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Alarm sistemleri üzerine de profesyonel ürünler sunan sitemiz de alarm haber alma hizmetleri de verimektedir. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Grup Şirketlerindendir.


  E-ticaret Yazılımı