Kategoriler
 
Buradasınız :
 • Kablosuz Network Cihazları
 • Adet
  Ürün Bilgileri
  Galeri
  Taksit Seçenekleri
  Yorumlar
      

  UBNT Unifi Enterprise AP LR (Long Range)

  Ubiquiti Ubnt Unifi UAP LR yaklaşık 183 metrelik bir alanda wireless bir networkü tek başına taşıyabilecek kapasitede çok kaliteli bir üründür.

  İç mekan kullanımı için tasarlanmış olup oldukça şık bir görünümü vardır. Bakıldığında şık bir yangın dedektörüne benzemektedir. Özellikle çok kullanıcılı mekanlar için(Otel,Kampüs gibi) tek tek ürünleri konfigüre etmek çok zordu, ama artık Uni-Fi var cihazları sadece ethernet kablosu ile poe olarak hem besleyerek hemde datasınız taşırsınız ve kontrol yazılımı ile kullandığınız tüm Uni-Fi'ları tek bir bilgisayara kurduğunuz ücretsiz yazılımı ile konfigüre edebilirsiniz.

  Ücretsiz gelen Uni-Fi yazılımı ile cihazlar üzerinde 4 farklı SSID tanımı yapabilir, her SSID için bant genişliği sınırlaması,web trafiğinin kullanımı ile ilgili detaylı kullanım raporları alabilirsiniz, sisteminizdeki VLANlar ile uyumlu çalışır. 

  Sisteminizde birden fazla Uni-Fi kullanırsanız, diğer Uni-Fi'lar ile kablosuz tekrarlayıcı olarak kullanabilir veya Load Balance yaparak cihazlara gelen yükleri paylaştırabilirsiniz.

  Cihaz ile birlikte gelen kutu içeriği:

  • Duvar ve Tavan Adaptör Kiti Montaj
  • Poe adaptörü 
  • Unifi Kontrolör Yazılım Kurulum CD'si

    

  Şık Endüstriyel Tasarım
  Temiz bir endüstriyel tasarım özelliği, UniFi ® AP (montaj kitleri dahil) herhangi bir duvar veya tavan yüzeyi içine sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. LED gösterge dağıtımını ve yapılandırmasını kolaylaştırır.

  Binlerce Ölçeklenebilirlik
  Kendi yazılım tabanlı yetenekleri ile, UniFi ® sanal kontrol düzlemi bir merkezi kontrolör altında sınırsız ölçeklenebilirlik sağlar.

  Hızlı Dağıtım
  Tak ve kurulum ve sezgisel yönetim özel BT personeli kaynaklar ihtiyacını azaltır.

  İnanılmaz Uzun Menzil Linkler
  UniFi ® AP-LR uzun bir yelpazesi sunmaktadır - 183 m kadar - baz modeli UniFi AP veya UniFi AP-PRO daha.

  Eşzamanlı Dual-Band Wi-Fi
  UniFi ® AP-PRO 300 Mbps, 5 GHz bandı için 2x2 MIMO ve 450 Mbps, 2.4 GHz bandı için 3x3 MIMO kadar destekler.

  Ekonomik Kurumsal Kablosuz
  UniFi ® AP akıcı bir form faktöründe yüksek performanslı Wi-Fi sunan, az $ 100 USD MSRP için kullanılabilir.

  Hiçbir Yazılım Ücretleri
  UniFi ® ayrı yazılım, lisans veya destek ücreti - Controller yazılımı hiçbir ekstra ücret ödemeden UniFi AP donanım ile birlikte gelmektedir.

  Ölçeklenebilir Şirket Wi-Fi Yönetimi
  UniFi ® Controller yazılımı, düşük gecikme süresi ve yüksek uptime performans gerektiren yüksek yoğunluklu istemci dağıtımları için güçlü, kurumsal kablosuz yazılım motoru idealdir. Yönetilen hizmet sağlayıcılar için birden fazla dağıtılmış dağıtımları ve çoklu kiracılık: bulutta bir tek UniFi Denetleyicisi çalışan birden çok site yönetebilirsiniz.

  Gelişmiş Yazılım Özellikleri
  Sezgisel ve Sağlam Yapılandırma, Kontrol ve İzleme anında karşılık ve UniFi binlerce yapılandırmak ® AP. Çabuk. Sistem trafiğini yönetmek Özel Haritalar ve Google Maps Yükle özel harita görüntüleri veya kablosuz ağınıza görsel gösterimi için Google Maps'i. WLAN Grupları büyük dağıtımlar esnek yapılandırma için WLAN grupların yararlanın ve aralığını genişletmek için AP arasındaki kablosuz bağlantı sağlar. Sıfır-Atlatma Dolaşım Ağ Unified Bir kullanıcıları dolaşmak ve sorunsuz onlar yakın AP geçiş olarak bağlantıyı sürdürmek, böylece birden fazla AP arasında büyük bir kablosuz ağ oluşturun.   
   
   

  Her İşin Bir Uzmanı Vardır

  Kamerauzmani.com Kamera , Güvenlik ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş kapsamlı bir satış sitesidir. Ahd kamera’ dan Ip kameralara kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markamız olan MicroTec ürünlerin yanında Kamera ve Güvenlik sektörünün tanınmış markalarının da toptan ve perakende satışları gerçekleştirilmektedir. Başlıca ürün satışını gerçekleştirdiğimiz markalar Grundig, Samsung, Idis, Be-Safe, Neutron, Dahua, Avenir, Paradox, DSC ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Alarm sistemleri üzerine de profesyonel ürünler sunan sitemiz de alarm haber alma hizmetleri de verimektedir. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Grup Şirketlerindendir.


  E-ticaret Yazılımı