Kategoriler
 
Buradasınız :
Kamera Görüntüleme ve Test Cihazları
Adet
Ürün Bilgileri
Galeri
Taksit Seçenekleri
Yorumlar
    

MicroTec AHD - TVI - CVI - ANALOG Kamera Test Cihazı

Analog güvenlik güvenlik kameraları yerlerini HD görüntü kalitesine sahip AHD - TVI - CVI -ANALOG kameralarına bırakmaya başladığı için, HD kamera kurulumu yapan güvenlik kamerası montaj firmalarında ahd kamera test monürü ihtiyacı doğmuştur.

Standart kamera test monitörleri ile ahd kamera görüntüsünü test etmek mümkün değildir, bu nedenle hd kamera görüntüsünü test etmek için HD kamera test monitörü kullanılmalıdır.

HD Kamera test monitörü ile marka model farketmeksizin tüm ahd güvenlik kamerlarının görüntüleri alabilirsiniz

MicroTec AHD Kamera Test Cihazı Özellikler:

  • Ürün 4.3" lcd ekrana sahiptir.
  • Bu Ürün 2MP HD kameraları da görüntüleyebilmektedir.
  • Analog kameraları görüntüleyebilir.
  • HDCVI Kameraları görüntüleyebilir.
  • HD TVI Kameraları görüntüleyebilir.
  • Ahd L serisi ve M serisi kameraları 2 Mega Pixel e kadar görüntüleyebilir.
  • Uzun Ömürlü 11800mah Lityum Pil


 
 
 

Her İşin Bir Uzmanı Vardır

Kamerauzmani.com Kamera , Güvenlik ve otomasyon sistemleri üzerine online satış için kurulmuş kapsamlı bir satış sitesidir. Ahd kamera’ dan Ip kameralara kadar çok geniş ürün portföyüne sahip satış sitemizde kendi markamız olan MicroTec ürünlerin yanında Kamera ve Güvenlik sektörünün tanınmış markalarının da toptan ve perakende satışları gerçekleştirilmektedir. Başlıca ürün satışını gerçekleştirdiğimiz markalar Grundig, Samsung, Idis, Be-Safe, Neutron, Dahua, Avenir, Paradox, DSC ve daha birçok markanın ürünleri en ekonomik şekilde müşterilerimize sunulmaktadır. Alarm sistemleri üzerine de profesyonel ürünler sunan sitemiz de alarm haber alma hizmetleri de verimektedir. Ürün satışının dışında kurulum ve teknik destek hizmetleri sunan sitemiz Micro Grup Şirketlerindendir.


E-ticaret Yazılımı